Osobní stránky

Google I/O Extended 2012 v Praze

Google I/O Extended Prague 2010

Ve středu 27. června 2012 se uskuteční v americkém San Franciscu vývojářská konference Google I/O 2012. Společnost Google zde každoročně odhaluje své plány a nové produkty do dalšího roku.

Při této příležitosti budou po celém světě probíhat různé doprovodné akce. V Praze je na toto datum připravena od 16.45 v novém HUBu http://node5.cz/ akce s názvem Google I/O Extended Prague 2012. Program akce je bohatý, můžete se těšit na promítání, soutěže, diskuze a mnoho dalšího.

V noci po akci pak bude probíhat hackaton. Jedná se o programátorský maraton, kde si můžete vyzkoušet vytvořit novou aplikaci. Na místě budou k dispozici zkušení mentoři, kteří vám mohou s čímkoliv pomoci. Následující den budou všechny aplikace zveřejněny a bude probíhat soutěž, kde hlavní cenou bude mobilní telefon.

Ve čtvrtek 28. června 2012 je na tomtéž místě připraveno od 16.45 pokračování celé akce. Bude probíhat prezentace šesti vybraných aplikací, které budou hodnoceny odbornou porotou. Hlavní cenou je také mobilní telefon.

Na akci se můžete setkat se zajímavými osobnostmi, dozvědět se o nejnovějších trendech a vyzkoušet si vytvořit za pomoci zkušených mentorů zajímavou aplikaci. Navíc na vás čekají další překvapení jako google odznáčky, nálepky, afterparty a další.

Placky Google I/O Extended Prague 2010

Pokud máte čas, určitě se přijďtě na Google I/O Extended Prague 2012 podívat. Jsem spoluorganizátorem celé akce, takže se zde můžeme osobně setkat. Další informace jsou na oficiální události na srazy.info. V současné době je na akci již přihlášeno téměř sto účastníků.

Jakub Škvára


Jakub je cestovatel, blogger a webový vývojář. Zajímá se především o technické novinky a rád navštěvuje konference. Používá: Symfony2 Framework, AngularJS, NodeJS, MongoDB a další moderní technologie. Aktuálně žije v Londýně.