Osobní stránky

Pozvánka na přednášku Grafický web a designer/developer workflows od Tomáše Krchy z Adobe

Ve středu 17.7.2013 bude na Fakultě Informačních techologií ČVUT od 19 h probíhat přednáška od Tomáše Krchy z Adobe s názvem: Grafický web a designer/developer workflows.

Přijdte se podívat na čem Adobe pracuje v rámci W3C v oblasti grafiky a typografie jako CSS Filters, Shapes, Regions. Seznámit se s frameworky CreateJS a StarlingJS pro tvorbu interaktivních webů a her a CSS UI frameworku TopCoat pro tvorbu mobilních aplikací v kombinaci s PhoneGap. Jak převádět grafiku a assety z Photoshopu do HTML/CSS co nejrychleji a rozšiřovat funkce Photoshopu pomocí JavaScriptu. Exportovat vektory z Illustratoru do HTML5 a dalších prostředí pomocí Drawscript. Skinovat vizuálně UI elementy a získat CSS pomocí Edge tools a Photoshopu. Navrhovat responsivní weby pomocí Edge Reflow a Response for Brackets.

Tom Krcha (Sr. Creative Cloud Evangelist) Pracuje v Adobe San Francisco, prototypuje a přednáší na konferencích. https://twitter.com/tomkrcha http://facebook.com/tomkrcha

Podrobnosti o akci jsou na Goole+ události. Vstup na akci je zdarma, registrace je nutná.

Jakub Škvára


Jakub je cestovatel, blogger a webový vývojář. Zajímá se především o technické novinky a rád navštěvuje konference. Používá: Symfony2 Framework, AngularJS, NodeJS, MongoDB a další moderní technologie. Aktuálně žije v Londýně.