Osobní stránky

Report z Dart + Polymer Code Labu konaného v záři 2014

Po úspěšném konání prvního termínu akce Dart + Polymer Code Lab na konci srpna, který byl velmi rychle zaplněn jsme poslední sobotu v září zorganizovali další termín Dart + Polymer Code Labu. Akce byla velmi vydařená a účastníci odcházeli z akce spokojeni.

Na akci vzniklo skvělé video:

27. září v 10 hodin ráno se na Unicorn College v Praze sešlo přibližně 20 nadšených účastníků. Po rychlé snídaní, uvítání a představení účastníků celou akci zahájila Jana Moudrá se svou přednáškou o Dartu a v druhé části dopoledního programu následoval Dartový Code Lab. Materiály z přednášek jsou uvedeny u reportu ze srpnového termínu.

Po společném obědě byla na programu přednáška o Polymeru a odpolední program uzavíral Polymerový Code Lab. Zdrojové kódy Polymerového Code Labu jsou k dipozici ke stažení a vyzkoušení na GitHubu: https://github.com/jskvara/DartPolymerCodelab. Zdrojový kód Code Labu vzniknul volnou inspirací Polymerového Code Labu v JavaScriptu z Google I/O a každý commit na GitHubu odpovídá jednomu kroku Code Labu, takže si jej můžete projít doma.

Akce se trochu protáhla a kolem 19 hodiny následovala neformální afterpárty, kde se diskutovalo o zážitcích z akce a dalších technických i netechnických tématech. Akci stejně jako předešlý termín organizovaly společně skupiny: GDG Prague, GDG UC, GDG ČVUT a GDG SSPŠ. Fotografie z akce jsou k vidění u události.

Přibližně za měsíc  plánujeme celodenní Dart + Polymer Hackaton. Pokud vás tedy Dart či Polymer zajímají, chtěli byste si tyto technologie vyzkoušet nebo se jen bavit při vytváření zajímavých nápadů, je to pro vás skvělá příložitost. Přijďte v sobotu 1.listopadu na Unicort College.

Jakub Škvára


Jakub je cestovatel, blogger a webový vývojář. Zajímá se především o technické novinky a rád navštěvuje konference. Používá: Symfony2 Framework, AngularJS, NodeJS, MongoDB a další moderní technologie. Aktuálně žije v Londýně.